Stackla (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Images
am: ምስሎች

en: Search
am: ፈልግ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
