Stackla (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Images
be: Малюнкі

en: Search
be: Пошук

en: Feed
be: Жывільнік

en: Text
be: Тэкст

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Random
be: Выпадкова

en: Votes
be: Галасы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
