Stackla (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Images
bo: པར་རིས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ
