Stackla (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Images
ca: Imatges

en: Search
ca: Cerca

en: Feed
ca: Canal

en: User
ca: Usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Appearance
ca: Aparença

en: Random
ca: Aleatori

en: Latest
ca: Novetats

en: Votes
ca: Vots

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Debug
ca: Depuració

en: Text only
ca: Només text

en: Media types
ca: Tipus de mèdia
