Stackla (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Search
da: Søg

en: Text
da: Tekst

en: User
da: Bruger

en: Page
da: Side

en: Client ID
da: Klient ID

en: Appearance
da: Udseende

en: Random
da: Tilfældig

en: Latest
da: Seneste

en: Votes
da: Stemmer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Style
da: Typografi

en: Text only
da: Kun tekst

en: Media types
da: Medietyper
