Stackla (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་
