Stackla (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Feed
el: Ροή

en: Text
el: Κείμενο

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Random
el: Τυχαία

en: Votes
el: Ψήφοι

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Style
el: Στυλ

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση
