Stackla (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Images
eo: Bildoj

en: Search
eo: Serĉu

en: Text
eo: Teksto

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ
