Stackla (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Images
he: תמונות

en: Search
he: חיפוש

en: Feed
he: פיד

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Appearance
he: מראה

en: Random
he: אקראי

en: Latest
he: הכי חדש

en: Votes
he: הצבעות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Video
he: וידאו

en: Style
he: סגנון

en: Debug
he: אתר באגים

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Google+
he: גוגל פלוס
