Stackla (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Images
jv: Gambar

en: Search
jv: Goléki

en: Feed
jv: Pasokan

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Appearance
jv: Pakeliran
