Stackla (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Network
kn: ಜಾಲಬಂಧ
