Stackla (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Images
lt: Vaizdai

en: Search
lt: Paieška

en: Feed
lt: Srautas

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Page
lt: Puslapis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Latest
lt: Data

en: Votes
lt: Balsai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Style
lt: Stilius

en: Debug
lt: Derinimas

en: Media types
lt: Medijos tipai
