Stackla (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
