Stackla (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Search
my: ရှာရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်
