Stackla (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Search
nl: Zoeken

en: Text
nl: Tekst

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Random
nl: Willekeurig

en: Latest
nl: Nieuwste

en: Votes
nl: Stemmen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Style
nl: Stijl

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Remove this term
nl: Deze term verwijderen

en: Authenticate
nl: Authentiseer

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Enter value
nl: Waarde toevoegen

en: Authorize
nl: Autoriseren

en: Media types
nl: Mediatypes
