Stackla (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Images
nn: Bilete

en: Search
nn: Søk

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Sort by
nn: Sorter etter
