Stackla (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Search
ro: Căutare

en: Feed
ro: Flux

en: User
ro: Utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Appearance
ro: Aspect

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Votes
ro: Voturi

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Style
ro: Stil

en: Network
ro: Rețea

en: Client Secret
ro: Secretul clientului

en: Media types
ro: Tipuri de fișiere media
