Stackla (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Images
ta: படங்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Feed
ta: புகட்டல்

en: Text
ta: உரை

en: User
ta: பயனர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Votes
ta: வாக்குகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Style
ta: பாணி

en: Debug
ta: பிழையறிவு
