Stackla (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Images
th: รูปภาพ

en: Search
th: ค้นหา

en: Text
th: ข้อความ

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: Random
th: สุ่ม

en: Votes
th: คะแนนโหวต

en: Video
th: วีดีโอ
