Stackla (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Images
ur: تصاویر

en: Search
ur: تلاش

en: Text
ur: متن

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
