Stackla (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Feed
az: Nəticə

en: Text
az: Mətn

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: Appearance
az: Görünüş

en: Random
az: Təsadüfi

en: Sort by
az: Sırala

en: Style
az: Stil

en: Debug
az: Debaq
