Stackla (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Text
bg: Текст

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Appearance
bg: Теми

en: Votes
bg: Гласа
