Stackla (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Images
cy: Delweddau

en: Search
cy: Chwilio

en: Feed
cy: Porth

en: Text
cy: Testun

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page
cy: Tudalen

en: Random
cy: Ar hap

en: Votes
cy: Pleidleisiau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Style
cy: Arddull

en: Text only
cy: Testun yn unig
