Stackla (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Images
et: Pildid

en: Search
et: Otsing

en: Feed
et: Andmevoog

en: Text
et: Tekst

en: User
et: Kasutaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Appearance
et: Välimus

en: Random
et: Juhuslik

en: Latest
et: Uued

en: Votes
et: Hääled

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Style
et: Stiil

en: Debug
et: Siluma

en: Media types
et: Meedia tüübid
