Stackla (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Images
eu: Irudiak

en: Search
eu: Bilatu

en: Feed
eu: Jarioa

en: Text
eu: Testua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Appearance
eu: Itxura

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Votes
eu: Botoak

en: Style
eu: Estiloa

en: Debug
eu: Araztu
