Stackla (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Images
fi: Kuvat

en: Search
fi: Etsi

en: Feed
fi: Syöte

en: Text
fi: Teksti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Random
fi: Satunnainen

en: Latest
fi: Viimeisin

en: Votes
fi: Äänet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Style
fi: Tyyli

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Text only
fi: Vain teksti

en: Authorize
fi: Valtuuta

en: Media types
fi: Mediatyypit
