Stackla (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Images
fil: Mga larawan

en: Search
fil: Hanapin

en: Page
fil: Pahina

en: Appearance
fil: Hitsura

en: Billboard
fil: Karatula
