Stackla (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Search
hr: Pretraga

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: Page
hr: Stranica

en: Appearance
hr: Izgled

en: Random
hr: Nasumično

en: Votes
hr: Glasova

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Style
hr: Stil

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
