Stackla (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Images
hy: Նկարներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
