Stackla (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Images
id: Gambar

en: Search
id: Pencarian

en: Feed
id: Umpan

en: Text
id: Teks

en: User
id: Pengguna

en: Page
id: Halaman

en: Client ID
id: ID Klien

en: Appearance
id: Penampilan

en: Random
id: Acak

en: Votes
id: Suara

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Style
id: Gaya

en: Billboard
id: Papan iklan

en: Media types
id: Jenis media
