Stackla (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Images
ka: სურათები

en: Search
ka: ძიება

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Votes
ka: ხმები

en: Style
ka: სტილი
