Stackla (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Images
kk: Суреттер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page
kk: Бет

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Twitter
kk: Твиттер
