Stackla (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Images
km: រូបភាព

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
