Stackla (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
pt: Apresentação de slides

en: Images
pt: Imagens

en: Search
pt: Buscar

en: Text
pt: Texto

en: User
pt: Usuário

en: Page
pt: Página

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Appearance
pt: Aparência

en: Random
pt: Aleatório

en: Latest
pt: Recente

en: Votes
pt: Votos

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Style
pt: Estilo

en: Carousel
pt: Carrossel

en: Debug
pt: Depurar

en: Text only
pt: Somente texto

en: Media types
pt: Tipos de mídia
