Stackla (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Images
sk: Obrázky

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Feed
sk: Kanál správ

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Random
sk: Náhodný

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Votes
sk: Hlasy

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Style
sk: Štýl

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Debug
sk: Ladenie

en: Text only
sk: Iba text

en: Media types
sk: Typy médií
