Stackla (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Images
sv: Bilder

en: Search
sv: Sök

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Appearance
sv: Utseende

en: Random
sv: Slumpvis

en: Latest
sv: Senaste

en: Votes
sv: Röster

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Style
sv: Stil

en: Debug
sv: Felsök

en: Text only
sv: Enbart text

en: Authorize
sv: Godkänna

en: Media types
sv: Typer av media

en: Create Terms
sv: Skapa termer
