Stackla (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Search
te: వెతుకు

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Style
te: శైలి
