Stackla (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Images
tr: Resimler

en: Search
tr: Ara

en: Feed
tr: Akış

en: Text
tr: Metin

en: User
tr: Kullanıcı

en: Page
tr: Sayfa

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Random
tr: Rastgele

en: Votes
tr: Oylar

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Text only
tr: Sadece metin

en: Media types
tr: Medya tipleri
