Stackla (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Images
uk: Зображення

en: Search
uk: Пошук

en: Feed
uk: Канал

en: Text
uk: Текст

en: User
uk: Користувач

en: Page
uk: Сторінка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Random
uk: Випадково

en: Latest
uk: Останнє

en: Votes
uk: Голоси

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Video
uk: Відео

en: Style
uk: Стиль

en: Carousel
uk: Карусель

en: Remove this term
uk: Вилучити цей термін

en: Debug
uk: Зневадження

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: Remove filter
uk: Вилучити фільтр

en: Text only
uk: Тільки текст

en: Twitter
uk: Твітер

en: Add new filter
uk: Додати новий фільтр

en: Network
uk: Мережа

en: Billboard
uk: Афіша

en: Enter value
uk: Введіть значення

en: Networks
uk: Мережі

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Media types
uk: Типи медіа
