Stacksight (7.x-1.90) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Security
he: אבטחה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Debug
he: אתר באגים

en: Not set
he: לא נקבע

en: Cron run completed.
he: תהליך cron הסתיים.
