Stacksight (7.x-1.91) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Debug
az: Debaq

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Cron run completed.
az: Cron qaçışı tamamlandı.
