Stacksight (7.x-1.91) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Debug
hi: डिबग

en: Cron run completed.
hi: क्रोन चलन पूर्ण
