stacksight (7.x-1.91) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Cron run completed.
km: ដំណើរការ Cron បាន​បញ្ចប់ ។
