stacksight (7.x-1.91) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ
