stacksight (7.x-1.91) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Debug
oc: Depuracion

en: Cron run completed.
oc: Execucion del planificador de prètzfait (Cron) capitada.
