stacksight (7.x-1.91) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Debug
sk: Ladenie

en: Cron run completed.
sk: Beh programu cron dokončený.
