Stacksight (7.x-1.92) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Settings
et: Seaded

en: Features
et: Omadused

en: Debug
et: Siluma

en: Not set
et: Pole määratud

en: Cron run completed.
et: Cron tsükkel on lõpetatud.
