stacksight (7.x-1.92) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Debug
eu: Araztu

en: Cron run completed.
eu: Cron exekuzioa amaitua
