stacksight (7.x-1.92) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Security
gl: Seguranza

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Debug
gl: Depuración

en: Cron run completed.
gl: Execución de Cron completada.
