Stacksight (7.x-1.92) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Security
ja: セキュリティー

en: Features
ja: フィーチャー

en: Debug
ja: デバッグ

en: Not set
ja: 未設定

en: Cron run completed.
ja: cron の実行が完了しました。
